KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14576420
nr 1457 6420
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), hare. Signerad. Olja på duk, 30x40, oramad
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:21:24
300 kr
350 kr
400 kr